ECOLINUM – tai UAB „Pluošto linija“ lininių gaminių prekės ženklas, savo veiklą grindžiantis giliomis lino tradicijomis.

Vienintelė Lietuvoje lininių kilimų gamybos srityje veikianti įmonė ECOLINUM buvo įkurta 2003 metais. Čia suburti darbuotojai yra ilgametę patirtį turintys savo srities profesionalai. Rekonstruotose dvaro arklidėse vyksta visas kilimų gamybos procesas – nuo siūlų vyniojimo, audimo taftingo būdu iki kirpimo, poliravimo, apsiuvimo, supakavimo bei pardavimo. Kiekvienas gaminys yra rankų darbo vaisius, o tai leidžia derinti kelias spalvas, varijuoti nestandartinėmis formomis, pagal poreikį keisti plauko ilgius.

Technologinės galimybės yra labai plačios – suteikiama galimybė rinktis aukščiausios kokybės lininį, vilnonį ar maišytą audinį iš 70 skirtingų spalvų ir siūlų aukščių paletės. Taip pat, ECOLINUM naudojami lino pluoštai pasižymi ypač dideliu atsparumu bei antialerginėmis savybėmis, šaltuoju metų laiku šildo, o šiltuoju – vėsina. Kelis šimtus kvadratų siekiančios gamybinės patalpos leidžia atlikti net ir labai didelio mastelio užsakymus – galima pagaminti iki 10 metrų ilgio kilimines dangas ir kilimus.

Nuo 2016 m. ECOLINUM yra Lietuvos dizaino forumo narys. Daugiau nei penkerius metus aktyviai bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio dizaineriais įgyvendinant jų unikalias idėjas. Kaskart siekiama rasti optimaliausius technologinius sprendimus, kurie atitiktų aukščiausius kokybės standartus už patrauklią kainą. Įmonė dalyvauja tarptautiniuose renginiuose ir parodose, produkcija yra pelniusi keletą nacionalinių apdovanojimų.